Liga wakacyjna 2006

Forum zamknięte dla spraw lokalnych
ODPOWIEDZ
pitek
Kontakt:

Post autor: pitek » sob sie 26, 2006 12:25 am

pitol trampek mowi ze masz talnet wiec czas wybrac miedzy rajdami a miedzy farjanda jaka moze sprawic gra w ogolnopolskich turniejach pilkarzykowych spojrz na naszego casdamato chlopak robi furore bo ma talent oprocz tego robi mnustwo innych rzeczy (i ma na to jeszcze czas :) ) a i jakas tam kase ma z takich pilkarzykow no i przedewszystkim powazanie i szacunek w srod wszystkich ludzi (swiat) ktorzy graja w ta przepiekna gre czas sie okresil turnieje przewaznie beda w weekendy bo to terminy w ktorych wiekszosc z nas ma czas... co wazniejsze to ty wlasnie ty jako mlody utalentowany gosc mozesz sie przyczynic do rozwoju naszego osrodka masz mnustwo kolegow w swoim wieku mozesz wyplynac na nich stworzyc mala pilkarzykowa enklawe i wprowadzic ja do naszego osrodka szczerze mowiac licze wlasnie na takich ludzi jak ty!!!!

ps moga sie ludzie czepiac ze uzylem slowa enklawa ale o takie slowo mi lwansie chodzilo :P domyslni moga sobie wyobrazic o co mi chodzilo :P
Ostatnio zmieniony sob sie 26, 2006 12:28 am przez pitek, łącznie zmieniany 1 raz.
:strogg:

trampo

Post autor: trampo » sob sie 26, 2006 8:27 am

Heh Pitek daj chłopakowi spokój ;), nie można go karcić za to że pojechał na rajd (których jest fanatykiem)... pamiętajmy że póki co jest okres wakacyjny i każdy nabiera do wszystkiego dystans (po to sa wakacje) a Pitol jeszcze nie jest takim maniakiem jak ja, że nie wyjechał do angli tylko i wyłącznie ze wzgledu na piłkarzyki. Ale nawet ja nie gralem przez cały miesiąc w ogole w piłkarzyki (nie trenowałem nic), poprostu zaczelismy z Mazim grac w szachy :) - to tyle jeżeli chodzi o reprymende dla Pitola - aczkolwiek to moje zdanie i w żaden sposób nie neguje wypowiedzi Pitka :2: który może inaczej postrzegać okres wakacyjny :faja: ;)

Druga sprawa to mam nadzieje ze Mazi wezmie fure do medyka, bo wyjad stoi pod znakiem zapytania... poprostu moja fura rozwalona, wczoraj rozwaliło się seicento (samo, zabawna historia) - no seika jeździ ale bede ją miał dopiero ok 22... więc kaaaapaaa.
Jeszcze dam znać co i jak, bo przyjechac dwoma autobusami to no problem, ale wrocic to juz niezła jazda :(
Ostatnio zmieniony sob sie 26, 2006 8:28 am przez trampo, łącznie zmieniany 1 raz.
no pain, no gain...

trampo

Post autor: trampo » sob sie 26, 2006 10:34 am

Nas nie bedzie dzisiaj... ja bardzo chętnie bym przyjechał, ale nie mamy jak wrócić później... a na 2h gry nie opłaca się nam kursować 4rema autobusami. Znaczy ja bym pojechał ale samemu nie bardzo...

Wiec ja i Mazi dzisiaj odpadamy :(:(:(:(:(...
Ostatnio zmieniony sob sie 26, 2006 10:35 am przez trampo, łącznie zmieniany 1 raz.
no pain, no gain...

MegaZ

Post autor: MegaZ » sob sie 26, 2006 12:15 pm

Ze wzgledu na brak odpowiedniej ilosci chetnych spotkanie w medyku zostalo odwolane/przeniesione na wrzesien. Wszystkich ,do ktorych ta wiadomosc dotarla zbyt pozno w imieniu organizatora bardzo przepraszam. Jednoczesnie informuje, ze czesc z nas (ta ktora zdecydowala sie dzisiaj jednak cos pograc) uda sie do Pro-tenu gdzie od 17:00 bedziemy walczyc na WC :wysmiewacz:

pzdr :bananki: :banan: :bananki:
contra spem spero

pitek
Kontakt:

Post autor: pitek » ndz sie 27, 2006 1:46 am

zobaczymy ile sie wasz poziom przez te 2 i pol miesiac podniesie :)

bors

Post autor: bors » pn sie 28, 2006 11:01 am

Jesli chcecie nowych grajkow znalesc to ostatnio bylem na Tyskie Grand Tour w bedzinie i grali tam na stole 8 osobowym , zabawy duzo i chetnych jeszcze wiecej .Bylem na piwku tylko ale za za duzo cwaniakow bylo to se mowie ze tez troche pokozacze :zly: i z resztkami umiejetnsci tego co mi zostalo sie jakos dopchalem do stolu i .......1000 pytan gdzie sie tak "grac" mozna nauczyc ,a ja niewiedzilem co powiedziec bo ostatnio widze ze z frekwencja kapa.Takze ludzie do grania sa tylko trzeba wlasnie na takich imprezach szukac i osoby z odpowiednia gadana zeby ich zachecic.

ps.turniej wygralem B) a cwaniakow jakby mniej sie zrobilo :)
Ostatnio zmieniony pn sie 28, 2006 11:03 am przez bors, łącznie zmieniany 1 raz.

Mazi

Post autor: Mazi » pn sie 28, 2006 11:21 am

No i nawet Bors jeszcze cos grywa :wink: graty za wygrany turniej:clap:

MegaZ

Post autor: MegaZ » wt sie 29, 2006 4:18 pm

No i tak to sie porobilo, ze tylko szesciu nas sie jednym world championem bawilo...:wysmiewacz:
Przy stole nie do zdjecia byli Trampek i Mazi, ktorzy schodzili tylko jak sie zmeczyli :bije:
w celu unikniecia tego w przyszlosci i podbudowania psychiki udaje sie dzisiaj do medyka gdzie od czasu do czasu ktos da ze soba wygrac :hello:

pzdr:beer:
contra spem spero

pitek
Kontakt:

Post autor: pitek » czw sie 31, 2006 11:15 pm

trampka sie prosto leje ;) poprostu nie mozna sobie pozwolic na finezje bo on w tym jest dobry wali na na oslep (no niby mierzone ;) ) i wszystko wpada ;) trzeba sie skupic i dac z siebie wszystko wtedy trampek zaczyna sie skupiac bo sie wku...rczykowywuje ;) i zaczyna popelniac bledy myslac ze jest duzo lepszy (pewnie jest ale taka pewnosc siebie zawsze gobii tego sie nauczylem o tej grze... zawsze trzeba dawac 100% )

MegaZ

Post autor: MegaZ » sob wrz 09, 2006 3:55 pm

Zastanwiam sie nad zorganizowanie ostatniego przed liga DYP'a w medyka i zalezy mi na jak najwiekszej frekwencji,dlatego chce zeby sie wypowiedzialo paru ludkow kiedy ewentualnie sa dyspozycyjni.Do dyspozycji mamy minimum dwa terminy 24 (niedziela) lub 26 (wtorek), zaczynalibysmy ok 18:00, w niedziele moze udaloby sie wczesniej (16),a moze macie jakies inne propozycje bo z Pieczkinsem jeszcze nie rozmawialem o konkretach, wszelkie propozycje/deklaracje prosze skladac do wtorku bo wtedy mam nadzieje ustalic szczegoly...

pzdr
contra spem spero

Mazi

Post autor: Mazi » sob wrz 09, 2006 6:10 pm

No to mnie odpada 24 bo wtedy mam zamiar byc w Pradze na turnieju na rosengardach i 26 tez raczej nie bede mógł ale to jeszcze sie zobaczy. Czyli mnie zaden z podanych termonow nie pasuje. pozdro

MegaZ

Post autor: MegaZ » śr wrz 13, 2006 5:19 pm

DYP z grilem odbedzie sie we wtorek 26 wrzesnia, wszystkich chetnych zapraszamy, start godz. 19.
contra spem spero

Marcin Ksiazek

Post autor: Marcin Ksiazek » śr wrz 13, 2006 5:39 pm

BD:tuppkam:

MegaZ

Post autor: MegaZ » pn wrz 25, 2006 7:38 pm

Przypominam wszystkim, ze jutro gramy DYP'a!! Medyk otwarty bedzie od 18, ok 19 zaczynamy ostre granie :szatan: , niech wszyscy zaopatrza sie w kielbaski, napoje sa na miejscu :) :stukk: :stuk: :flaszka:

:zabawa:
contra spem spero

Mazi

Post autor: Mazi » pn wrz 25, 2006 9:02 pm

Luzio ja jutro raczej sie zjawie Trampek pewnie tez, ale nie wiadomo czy bedziemy zmotoryzowani jezeli nie to ok 22 bedziemy spadac. DO jutra :zabawa:

ODPOWIEDZ