Co jest grane w Kato ?

Forum zamknięte dla spraw lokalnych
ODPOWIEDZ
PUK

Post autor: PUK » sob wrz 19, 2009 9:01 am

Cześć,

powiedzcie mi moje drogie dzieci gdzie do cholery można jeszcze pograć w piłkarzyki w Katowicach?

Bo wczoraj z partyzanta wylądowałem ze Stanleyem w wyżej wspomnianym mieście i Medyk w remoncie w Kwadratach wstęp dla studentów:eddy: itp.

Jest jakaś knajpa do której, jak się wejdzie to będzie można spotkać kogoś kto umie przynajmniej przebić piłeczkę z obrony do ataku ?

Ps. Chciałem zadzwonić do tego cieniarza Książe, żeby się czegoś dowiedzieć, ale Stanley powiedział, że jest za późno:boze:

Spokojnie zastanówcie się, nie ma pośpiechu, ja poczekam.

Ps2. Mazi co z Mleczarnią?
"Ma³¿eñstwo to g³ówny powód rozwodów"
"Groucho Marx"

connor

Post autor: connor » ndz wrz 20, 2009 6:52 pm

Spacerując dzisiaj po Wojewódzkim Parku Kultury i Wypoczynku wstąpiłem w końcu do baru Róża niedaleko ''Kapelusza''. Dostałem wcześniej na maila informacje że coś tam ludzie grają. No i tak, stoją tam dwa stoły Garlando:
- na zewnątrz stary OLIMPIC, teleskopowe grile, generalnie mówiąc standard jak to w barach,
- w środku OLIMPIC SILVER tu już lepiej przelotowe grile :), ścięte nóżki :), elektroniczny licznik, oświetlenie diodowe :(, plastikowe rączki :(, Wrzutnik na 2 zł - 10 piłek. Niestety nic nie jest nasmarowane więc chodzi ciężko ponadto ktoś to smarował jakimś dziwnym smarem co nie wyszło na zdrowie grilom. Generalnie nie jest źle i chyba jest to najlepszy (jedyny) stół w okolicy.
Próbowałem się dowiedziec w barze kiedy można kogoś spotkać z tamtejszej ekipy ale powiedziano mi że co prawda są jakies rozgrywki ale musiałbym porozmawiać z szefem którego dzisiaj nie było.
Podsumowując, miejscówka jakaś jest więc można się kiedyś spotkać.

PUK

Post autor: PUK » pn wrz 21, 2009 10:05 pm

Dzięki za odpowiedź, ale wynika z tego, że niezła masakra jest, żeby dopiero do parku jechać, żeby pograć hmm.

W centrum Katowic nic ? naprawdę nic ?

Ok, trzeba zapomnieć o spontanicznych piłkarzykach w tej miejscowości.

pozdro.
"Ma³¿eñstwo to g³ówny powód rozwodów"
"Groucho Marx"

Mazi

Post autor: Mazi » śr wrz 23, 2009 9:54 am

£ukasz na razie nie wiem co z mleczarnią, możliwe że będę tam teraz pracował ale nie wiem czy czas na to pozwoli, jeżeli tak będzie to na pewno jakieś turnieje będą, ale w tej chwili nie mogę nic obiecać. A co do grania po pubach w Katowicach i okolicach to ciężko, jest jeden stół na którym ponoć ktoś tam odbija w gugalander, i wiem że grają coś w pubie BOB, na ul. Chopina zaraz koło stawowej. Co do innych miejsc to nie mam pojęcia bo nie jestem z Katowic:] u nas w Dąbrowie to tylko w partii można kogoś jeszcze spotkać ze starej ekipy, ale to też sporadycznie.

Pozdro

ps. aha to są oczywiście oscary :)
Ostatnio zmieniony śr wrz 23, 2009 9:54 am przez Mazi, łącznie zmieniany 1 raz.

bauer
Kontakt:

Post autor: bauer » pt gru 18, 2009 7:25 pm

Bedzie cos na Slasku w okresie przedswiateczno-swiateczno-poswiatecznym?
Co z mle sie dzieje?
Widzi ktos jakies blade swiatlo na koncu tunelu czy Silesia juz raczej nie bedzie grala?

gool
Kontakt:

Post autor: gool » sob gru 19, 2009 2:02 am

zapraszam na Lige do Węgierskiej Górki wel BKPS odrazu po świetach macie tylko ok 90 km :)
POSZUKUJÊ ----> Ropiej±ca Esencja Destrukcji
Festering Essence of Destruction

ps. wypada z Diablo na Piekle

pitek
Kontakt:

Post autor: pitek » ndz sty 03, 2010 3:47 pm

Z przykrością to powiem, ale.. to koniec piłki stołowej w Kato. Jedyne miejsce gdzie można jeszcze sensownie pograć to zagranica Sosnowiec klub Farmakon stoi tam marakanka która kiedyś odsprzedałem temu klubowi. Stolik za friko ludzie lubią pograć szczególnie o kase:)
:strogg:

mattiman

Post autor: mattiman » ndz mar 21, 2010 6:26 pm

Jeżeli temat jest ciągle aktualny to zapraszam od poniedziałku do piątku w godzinach od 12-16 do klubu carpe diem usytuowanego przy Placu Wolności 14. Tam zawsze znajdzie się ktoś chętny do gry i to nawet na niezłym poziomie.
Ostatnio zmieniony ndz mar 21, 2010 6:28 pm przez mattiman, łącznie zmieniany 1 raz.

pink56

Re: Co jest grane w Kato ?

Post autor: pink56 » śr wrz 26, 2018 6:49 am

chetnie skorzystam z posta

vylanaria

Re: Co jest grane w Kato ?

Post autor: vylanaria » sob paź 03, 2020 6:28 am

ODPOWIEDZ